slider
ذغال صنعتی مکانیکی

ذغال صنعتی مکانیکی

ذغال های صنعتی مکانیکی (Mechanical Brushes) به دلیل خصوصیات فیزیکی بسیار مناسب، خاصیت سایشی، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و تحمل گرمایی بالا، در آلیاژ های متفاوت تولید می شوند و از آنها در بخش های مختلفی اعم از مکانیکال سیل ها (Mechanical seal)، صنعت چاپ و بسته بندی، جرثقیل ها، تیغه های پمپ وکیوم و غیره استفاده می شود، این شاخه از زغال های صنعتی به گونه ای تولید شده اند که بتوانند کارایی مکانیکی داشته باشند و نمی توان از آلیاژ های این دسته برای انتقال جریان استفاده نمود.
شایان ذکر است که برای استفاده از ذغال های صنعتی مکانیکی در صنایع مختلف باید به نوع جنس مورد استفاده در این دسته، دقت بسیار زیادی داشت تا بتوانیم بهترین و بالاترین بهره وری را از ماشین آلات و دستگاه های صنعتی داشته باشیم.
 

قیمت و خرید ذغال صنعتی مکانیکی

به طور کلی، برس های کربنی مکانیکی اجزای حیاتی هستند که عملکرد قابل اعتماد و کارآمد ماشین آلات الکتریکی را با امکان انتقال جریان الکتریکی به شیوه ای کنترل شده و بادوام تسهیل می کنند. طراحی و خواص مواد آنها برای برآوردن الزامات عملکرد خاص در طیف گسترده ای از کاربردها و صنایع طراحی شده است. برای اطلاع از قیمت و همچنین خرید انواع ذغال صنعتی مکانیکی میتوانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی دایا تماس بگیرید.
 

خرید ذغال صنعتی مکانیکی از گروه صنعتی دایا

 

 

 

 
ذغال تیغه ای پمپ وکیوم یا پره های گرافیتی غالباً برای آببندی پمپ ها و در داخل شی ...
(12 کالا)
ذغال های توری برنجی تولید شده و واداتی توسط گروه صنعتی دایا جهت استفاده در فضاها ...
(4 کالا)

گروه صنعتی دایا

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست ، بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی، جاذغالی، اسلیپ رینگ، مکانیکال سیل و ... می باشد را آسوده خاطر تهیه کنید.
عضویت در خبرنامه

آدرس : تهران ، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به روی موزه پست ، پاساژ خیام ، طبقه دوم ، پلاک 39

تلفن :   66724997   و  66725077  - 021 

        

 

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading