slider
dividerذغال دستگاه اسکن
ذغال دستگاه اسکن
ذغال دستگاه اسکن

 

 

 


در سیستم های اسکن به دلیل حساسیت بسیار بالا از قطعات و لوازم خاص با قابلیت های منحصر به فرد استفاده می شود 


 

 

 

 

 

 

ذغال نقره برای سیستم های اسکن در مواردی که نیاز به کیفیت، امنیت، ایمنی و قابلیت اطمینان بالا ​است مورد استفاده قرار می گیرد

 

این مجموعه با تکیه بر تجربه دیرینه خود و مطالعات در امر بالا بردن کیفیت، راندمان بازدهی و همچنین بهترین سطح امنیتی ممکن در سیستم های اسکن از ذغال با آلیاژ نقره استفاده دارد.

زغال نقره در فناوری سیستم های اسکن کاربرد های مختلفی  همانند تجهیزات رادار و نظارتی، دستگاه سی تی اسکن و سیستم های بازرسی چمدان دارد.
باعث افتخار گروه صنعتی دایا است که به صورت تخصصی در مقوله تولید زغال های صنعتی برای کاربرد های خاص فعالیت می کند، ما پیشرفت های فنی امروزمان را حاصل تغییرات رو به رشد صنایع مختلف در محیط هایی همانند پزشکی و بهداشتی، امنیت فرودگاه، نظارت، امنیت اجتماعی و دیگر کاربرد های صنعتی مشاهده می کنیم.
باید توجه داشته باشیم که در مورد فناوری سیستم های اسکن، عدم عملکرد ذغال می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد، به همین دلیل دقت در انتقال سیگنال های واضح و عبور جریان ثابت توسط ذغال بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل برای تجهیزات اسکن از ذغال با آلیاژ نقره استفاده می کنیم تا بالا ترین سطح کیفی و امنیتی را داشته باشیم.
 

 

سیستم های رادار
 
آخرین سیستم های نظارتی و رادار نیاز به دقت و اطمینان بالایی دارند که این مجموعه با تعامل و کسب اطلاعات فنی از مشتریان خود می تواند بهترین نوع زغال قابل استفاده را برای تجهیزات مورد نظر معرفی و در اختیار ایشان قرار دهد.
ذغال های آلیاژ نقره در تجهیزات رادار زمینی، دریایی و هوایی می تواند بهترین حالت انتقال نیرو و سیگنال های داده را داشته باشد، به معنای ساده تر در اقلیم ها و محیط های آب و هوای مختلف زغال نقره بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد.
باید اشاره کرد با استفاده از ذغال نقره سرو صدا و تداخلات مغناطیسی سیستم به کمترین حالت ممکن می رسد.
 
 

 

برس های کربن نقره در سیستم های بازرسی چمدان – برای داشتن دنیایی امن تر
 
هر چه سیستم های امنیتی و نظارتی پیچیده تر می شوند از تجهیزات و قطعات خاص تری در آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
با پیشرفت جوامع بشری تنها فرودگاه ها نیاز به امنیت و بازرسی ندارند بلکه ما شاهد افزایش تقاضا در مناطق دیگری از جمله فضاهای شلوغ پیاده روی و محل های عمومی با تراکم جمعیت بالا هستیم که ذغال نقره استفاده شده در تجیهرات نظارتی می تواند بهترین عملکرد را برای انتقال انرژی و اطلاعات داشته باشد.
 
 

 

فناوری سیستم های پزشکی و بهداشتی
 
یکی از نگرانی های گروه صنعتی دایا در شرایط فعلی سیستم های پزشکی و درمانی است چرا که دستگاه های پزشکی به طور مستقیم با بهداشت، درمان و جان افراد سرو کار دارد.
در تجهیزات فناوری اسکن باید در انتخاب ذغال ها بسیار دقت کرد چرا که در صورت عدم عملکرد مناسب برس های کربن خسارات مالی و جانی زیادی متحمل افراد می شود، به طور مثال ذغال دستگاه سی تی اسکن اگر سیگنال ها را به طور ثابت و دقیق عبور ندهد در تولید اشعه ایکس دچار مشکل شده و عملکرد صحیح نخواهد داشت که این موضوع باعث ایجاد مشکل در امر تشخیص و درمان می شود.
از ذغال نقره می توان در میکروسکوپ ها، روشنایی سالن اتاق عمل، ابزار کار و انواع موتور های پزشکی، دستگاه های دیالیز و انواع مختلف دستگاه های اسکن استفاده کرد.

مزایای استفاده از ذغال نقره در صنایع حساس و خاص :

  • حداکثر دقت انتقال
  • حداقل سرو صدا و تداخلات
  • قابلیت اطمینان عملیاتی بالا

 

گروه صنعتی دایا

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست ، بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی، جاذغالی، اسلیپ رینگ، مکانیکال سیل و ... می باشد را آسوده خاطر تهیه کنید.
عضویت در خبرنامه

آدرس : تهران ، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به روی موزه پست ، پاساژ خیام ، طبقه دوم ، پلاک 39

تلفن :   66724997   و  66725077  - 021 

        

 

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading