slider
درباره دایا

گروه صنعتی دایا 

گروه صنعتی دایا با بیش از پنج دهه تجربه تخصصی و با ثبت نام های تجاری تکنوذغال و تکنوگرافیت در صنعت ذغال های گرافیتی و اقلام وابسته در حال فعالیت میباشد. ما در مجموعه صنعتی دایا با رسالت تحقیق ، توسعه و تولیدات داخلی در حوزه ذغال های الکتریکی (Carbon Brushes) ، ذغال های مکانیکی (Mechanical Carbons)، جاذغالی (Holder Brushes)، اسلیپ رینگ (Slipring)، کموتاتور (Commutator)، همراه با تجربه دیرینه خود با استفاده از افراد متخصص در صنعت برق مشغول خدمت رسانی به چرخه عظیم صنعت کشور و مردم عزیزمان میباشیم.

اهداف گروه صنعتی دایا

گروه صنعتی دایا با استفاده از بهترین مواد اولیه گرافیتی و کربنی قابل رقابت با شرکت های صاحب سبک و تکنولوژی آلمانی و فرانسوی میتواند نیاز های کشور را در حوزه ذغال های صنعتی و اقلام وابسته آن مورد پوشش قرار دهد.

تولیدات گروه صنعتی دایا 

از جمله تولیدات این مجموعه میتوان به ذغال های صنعتی الکتریکی، پره های گرافیتی و آب بندها (Graphit Blades)، مکانیکال سیل (Mechanical seal)، ذغال های تیغه ای وکیوم (Vacuum Brush)، انواع جاذغالی های صنعتی، اسلیپ رینگ، کموتاتور و فنر های مورد نیاز جاذغالی ها اشاره کرد.
شرکت ها و مجموعه های صنعتی میتوانند برای راه اندازی، بازسازی و یا تهیه اقلام مصرفی ماشین آلات صنعتی خود از مشاوران متخصص گروه صنعتی دایا کمک بگیرند و با اطمینان، بهترین کیفیت و بالاترین بهره وری را از دستگاه های خود داشته باشند. 
 

 

 

 

 

گروه صنعتی دایا

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست ، بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی، جاذغالی، اسلیپ رینگ، مکانیکال سیل و ... می باشد را آسوده خاطر تهیه کنید.
عضویت در خبرنامه

آدرس : تهران ، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به روی موزه پست ، پاساژ خیام ، طبقه دوم ، پلاک 39

تلفن :   66724997   و  66725077  - 021 

        

 

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading