slider
فنر جا زغالی خشابی
فنر جا زغالی خشابی کائوچویی تولید شده از استیل نسوز جهت دوام در مقابل حرارت تولید شده دستگاه های صنعتی در حین کار، فنر جا ذغالی در این مدل لبه هایی برای گیر کردن به هولدر براش و اعمال فشار مناسب طراحی و تولید شده است. دایا صنعت تولید کننده انواع فنر جازغالی و هولدبراش ها می باشد.
کد کالا
8021
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
20*18 - 22*86
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

فنر خشابی کائوچویی تولید شده از استیل نسوز جهت دوام در مقابل حرارت تولید شده دستگاه های صنعتی در حین کار، طول پایه های این فنر 85 و عرض آن 22 میلی متر می باشد.

لبه های رو پایه برای گیر کردن انتهای فنر به جاذغالی و فشار به اندازه فنر بر روی ذغال می باشد، طول فنر 20 و عرض آن نیز 18 میلی متر است و بر اساس نمونه فابریک محصول تهیه و تولید شده است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading