slider
bullet محصولات bullet جاذغالی bullet جا ذغالی شمعی bullet جاذغالی شمعی مشابه
جاذغالی شمعی مشابه
جاذغالی شمعی مشاه نمونه شرکت ZF آلمان می باشد که بر روی آن ذغال توری برنجی قطر 8 نصب می شود، ذغال صنعتی دایا تولید کننده انواع ذغال های توری برنجی در قطر های مختلف می باشد.بر روی این محصول فضایی برای اتصال سیم از دستگاه به جاذغالی تعبیه شده است، این جاذغالی می تواند در روغن و یا به عنوان جاذغالی جرثقیل نیز استفاده شود.
کد کالا
3702
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q8
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

جاذغالی شمعی قطر 8 تولید شده همانند نمونه آلمانی برای انتقال جریان برق و دیتا در فضاهایی که روغن وجود دارد و بر روی جرثقیل ها، در انتهای این جاذغالی فضایی برای اتصال سیم از دستگاه به جاذغالی تعبیه شده است و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این محصول به سیستم متصل و در جای خود به اصطلاح پیچ می شود، ذغال مورد استفاده بر روی این ذغال توری برنجی اتومات قطر 8 می باشد که ذغال های صنعتی دایا می تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading