slider
bullet محصولات bullet جاذغالی bullet جا ذغالی شمعی bullet جاذغالی شمعی کائوچویی پایه کوتاه
جاذغالی شمعی کائوچویی پایه کوتاه
جاذغالی شمعی کوتاه از جنس کائوچو تولید شده و در رسته جاذغالی های دایا قرار می گیرد و برای استفاده در روغن و یا مایعات می تواند مناسب اشد، ذغال مورد استفاده بر روی این محصول ذغال توری برنجی است که در شاخه ذغال های صنعتی دایا قرار می گیرد که تولید شده توسط گروه صنعتی دایا می باشد.
کد کالا
3704
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q6
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

جاذغالی شمعی کائوچویی پایه کوتاه تولید شده توسط گروه صنعتی دایا که در رسته جاذغال های دایا قرار می گیرند، ذغال مورد استفاده بر روی این محصول ذغال گرد قطر 6 که از جنس برنج و به اصطلاح ذغال توری برنجی که در شاخه ذغال های صنعتی دایا قرار می گیرد، است. همانطور که از اسم این محصول پیداست آلیاژ مورد استفاده برای این جاذغالی از کائوچو است که جهت استفاده در روغن و مایعات می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading