slider
جا زغالی خشابی
جا ذغالی خشابی که در آن از ذغال سایز 25*32 استفاده می شود توسط گره صنعتی دایا بر اساس نمونه فابریک تولید شده است، این محصول که به همراه فنر مخصوص می باشد که با توجه به گرمای بالا در فضای کار به شکلی طراحی شده که به راحتی شکل خود را از دست ندهد، در این جا ذغالی قابلیت تعویض فنر هم در نظر گرفته شده است. این هولدر براش در لیست جا ذغالی های خشابی دایا صنعت قرار دارد.
قیمت
تماس بگیرید

محصولات مرتبط

 

ذغال جا زغالی                  اسلیپ رینگ

  • مشخصات فنی
  • فایل

جا زغالی خشابی به همراه فنر که با توجه به گرمای بالا و تولید شده توسط دستگاه از فیبر نسوز در کنار آن ها استفاده شده است بر اساس نمونه فابریک و آلمانی توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، در این محصول از زغال صنعتی 25*32 استفاده می شود که بر اساس نوع مصرف و میزان انتقال جریان و آمپراژ دستگاه های مختلف می تواند زغال صنعتی گرافیتی و یا زغال صنعتی متال دار_مسی باشد، فنر در این محصول قابلیت تعویض دارد و توسط فضای انتهایی جا زغالی به شفت دستگاه متصل خواهد شد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading