slider
پایه ذغال خشابی
پایه ذغال کشویی یا خشابی که در آن از ذغال صنعتی 25*12.5 استفاده می شود توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، به این محصول در انتها فنر نیز اضافه می شود، ذغال صنعتی مورد استفاده در این پایه ذغال با توجه به آمپراژ و میزان جریان عبوری می تواند ذغال صنعتی مسی و یا ذغال صنعتی گرافیتی باشد. پایه ذغال کشویی در لیست جا ذغال های دایا صنعت قرار دارد.
قیمت
تماس بگیرید

محصولات مرتبط

 

ذغال پایه ذغال                  اسلیپ رینگ

  • مشخصات فنی
  • فایل

پایه ذغال خشابی به سفارش یکی از مشتریان دایا صنعت طراحی و تولید شده است البته به این محصول فنر هم اضافه می شود و به در انتها به ماشین و دستگاه متصل خواهد شد، ذغال صنعتی مورد استفاده در این پایه ذغال 25*12.5 می باشد که می تواند ذغال صنعتی مسی و یا ذغال صنعتی گرافیتی باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading