slider
زغال کلاجی دستگاه چاپ
ذغال کلاجی دستگاه چاپ که در آن از ترکیب کربن هم به واسطه وجود گرما و حرارت بالا در محیط کار سیستم نیز استفاده شده در شاخه ذغال های مکانیکی دایا صنعت قرار می گیرد، مواد اولیه این محصول آلمانی بوده و وظیفه اصلی ذغال کلاجی کم کردن سرعت و یا نگه داشتن دستگاه است که در دستگاه های چاپ مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
H10*SH45*Q90
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال کلاجی دستگاه چاپ تهیه شده از مواد اولیه آلمانی، این محصول در قسمت ترمز دستگاه چاپ کار می کند بدین صورت که در هزار خاری خود قرار گرفته و بر روی سیستم نصب می شود، برای کم کردن سرعت دستگاه و یا نگه داشتن دستگاه از این محصول استفاده می شود، تراشکاری هزار خاری در جای شافت این محصول بر عهده گروه صنعتی دایا بوده است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading