slider
bullet محصولات bullet جاذغالی bullet جاذغالی انبری bullet پایه زغال انبری DA 168 DDE 64 - 16
پایه زغال انبری DA 168 DDE 64 - 16
پایه زغال انبری دو بازه با سایز ذغال خور 16*8 و طول بازو 64 میلی متری توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، این محصول که در آن از یک فنر استفاده شده است برای استفاده بر روی اسلیپ رینگ های با قطر 70 به بالا بیشتر استفاده می شود، مزیت این محصول نسبت به پایه ذغال های دیگر فشار یکسان به ذغال ها، عبور آمپر بهتر و فشار بیشتر به ذغال ها در سطح تماس آن ها با رینگ ها است که موجب می شود ذغال ها به یک شکل تمام شوند.
کد کالا
3211
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
8*16
واحد اندازه
میلی متر

محصولات مرتبط

 

ذغال پایه ذغال                  اسلیپ رینگ

  • مشخصات فنی
  • فایل

پایه زغال دو بازو به طول 64 میلی متر و قطر شافت 13 ا یک فنر توسط گروه صنعتی دایا طراحی و تولید شده است، این محصول برای استفاده بر روی رینگ های قطر 70 به بالا بیشتر استفاده می شود، فشار ذغال ها و سطح تماس آن ها به واسطه یک فنر بهتر و دقیق تر است، با استفاده از این محصول ذغال ها تقریباً به یک کل مصرف شده و با هم تمام می شوند.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading