slider
روبین CA.CE.NBR سایز 22MM
روبین CA.CE.NBR 22MM قطعه ای وارداتی و ساخت کشور چین است، دایا صنعت فروش انواع مکانیکال سیل، آب بند، آب بند مکانیکی، نشت بند و استیل ذغال را در سایز ها و مدل های مختلف را دارد، روبین CA.CE.NBR سایز 22 میلی متری دارد و از سه قطعه اصلی تشکبل شده است، این قطعه در شاخه مکانیکال سیل یا آب بند های دایا صنعت قرار می گیرد.
کد کالا
6004
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
22
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

روبین CA.CE.NBR 22MM ساخت کشور چین و وارداتی می باشد، روبین یا نشت بند مکانیکی وظیفه آب بندی قطعات صنعتی را بر عهده دارد، این قطعه صنعتی از سه قسمت اصلی تشکیل شده است که عبارت است از فنر - قسمت فوقانی که بر روی فنر سوار می شود و قطعه مقابل که در قسمت مقابل روبین و فنر قرار می گیرد و عملیات آب بندی را انجام می دهند.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading