slider
آب بند و روان کننده خاص
روان کننده و آب بند یا همان به اصطلاح بوش گرافیتی از مواد اولیه آلمانی و بر اساس نمونه فابریک آمریکایی محصول توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، این محصول که می بایست از دو جهت آب بندی و از طرف دیگر روان کنندگی را هم داشته باشد از نمونه فابریک هم بیشتر عمر کرده و بیشتر کار می کند.
قیمت
تماس بگیرید
  • مشخصات فنی
  • فایل

آب بند و روان کننده خاص که ه سفارش یکی از مشتریان عزیزمان برای اتسفاده در فضای خاص و بر اساس نمونه فابریک آمریکایی توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، این ذغال مکانیکی یا بوش گرافیتی برای آب بندی از دو جهت و روان کنندگی شفت تهیه شده است، مواد اولیه مورد استفاده در این بوش گرافیتی از آلمان بوده و به صورت تضمینی از نمونه فابریک هم بیشتر عمر می کند.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading