slider
زغال متال دو سیم به همراه جای فنر
ذغال مسی دو سیم از مواد اولیه آلمانی توسط گروه صنعتی دایا به سفارش یکی از مشتریان عزیزمان تولید شده است، در این محصول با توجه به نوع پایه ذغال و فنری که بر روی آن قرار می گیرد جای فنر و نگهدارنده هایی نیز در نظر گرفته شده است، این محصول در شاخه ذغال های الکتریکی دایا صنعت قرار می گیرد.
کد کالا
1082
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
50*40*20
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

زغال متال دار که از ترکیب 70% مس به همراه گرافیت توسط دایا صنعت و از شمش آلمانی تهیه و تولید شده است، این محصول که به سفارش یکی از مشتریان عزیزمان ساخته شده است جای فنر به همراه نگهدارنده فنر هم در نظر گرفته شده است تا تمامی فشار بر روی ذغال توسط جا ذغالی آورده شده و سطح مقطع ذغال تماماً به رینگ چسبیده و عملیات انتقال انرژی را انجام دهد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading