slider
ذغال مسی دو سیم هفتاد
ذغال مسی 70 درصد برای انتقال آمپر بالا بر روی رینگ های مختلف و با عرض 18 به بالا مورد استفاده قرار می گیرد، این ذغال که از دو سیم تولید شده آلمانی برای انتقال جریان استفاده می کند که با استفاده از کابل شو به پایه ذغال و دستگاه صنعتی متصل می شود. این محصول در شاخه ذغال های الکتریکی دایا قرار می گیرد.
کد کالا
1086
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
44*32*16
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال دو سیم که از آلیاژ مس و گرافیت تهیه و تولید شده است برا استفاده بر روی رینگ به همراه جا زغالی ساخته شده است، این محصول قادر به انتقال آمپراژ بالا می باشد و از طریق کابلشو به پایه ذغال و سپس به دستگاه متصل می شود. سیم های استفاده شده به همراه مواد اولیه آلمانی بوده و از درجه کیفی فوق العاده بالایی برخوردارند.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading