slider
استیل زغال فنزی سایز 32
استیل ذغال فنری سایز 32 که بر روی پمپ های معمولی شهری قرار می گیرد و عملیات نشت ندی را انجام میدهد، این محصول که فاریک و ساخت کشور چین می باشد از درجه کیفی خوبی برخوردار است و می تواند پاسخگوی نیاز های عادی باشد، همانطور در تصاویر مشخص است یک طرف این محصول ذغال و طرف دیگر آن سرامیک است که بر روی یکدیگر قرار گرفته، ساییده می شوند و عملیات آب بندی را انجام می دهند.
کد کالا
6011
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
32
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

استیل ذغال فنری سایز 32 یک محصول ساخت کشور چین و آماده در یازار کشور است که برای مصارف عمومی همانند پمپ آب و پمپ های ساخت مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول که همانطور که از نامش پیداس یک طرف ذغال و طرف دیگر آن ه اصطلاح سرامیک است بر روی هم در دو طرف موتور قرار گرفته، ساییده می شوند و عملیات آب بندی یا نشت بندی را انجام می دهند. دایا صنعت تولید کننده و تامین کننده انواع و اقسام مکانیکال سیل و استیل ذغال یا استیل فنر در سایز ها و مدل های متفاوت می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading