slider
زغال صنعتی گرافیتی چهار سیم دو قلو
ذغال صنعتی گرافیتی چهار سیم دوقلو از مواد اولیه آلمانی و بر اساس نمونه فابریک محصول تهیه و تولید شده است، این محصول که از دو ذغال مجزا تولید شده است توسط فیبر و کابل شو که عمل اتصال دو زغال و هم جلوگیری از فشار وارده توسط فنر و تراشیده شدن ذغال را بر عهده دارد، این محصول در لیست ذغال های گرافیتی دایا صنعت قرار دارد و توسط کابل شو به دستگاه متصل می گردد.
کد کالا
1623
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
(40*32*10)2
واحد اندازه
میلی مترر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال گرافیتی صنعتی چهارسیم از دو ذغال دو سیم با ضخامت 10، عرض 32 و ارتفاع 40 میلی متری تشکیل شده است که با فیبر و کابل شو به هم متصل شده اند، فیبر در این محصول هم عمل متصل کردن دو ذغال را به هم دارد و هم وظیفه جلوگیری از تراشیده شدن ذغال توسط فنر جا ذغال خشابی بر عهده دارد. برای هر ذغال از دو سیم مجزا برای انتقال جریان و انرژی در نظر گرفته شده است که هم به ذغال فشار وارد نشده و هم عمل انتقال به راحتی انجام شود.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading