slider
ذغال مسی ضخامت 6 تک سیم
ذغال مسی تک سیم که از مواد اولیه و متریال آلمانی در ساخت آن استفاده است از 95% مس در تهیه آن به سفارش مشتری عزیزمان در نظر گرفته شده است، این محصول که یک سیم دارد در پایه ذغال قرار گرفته و بر روی اسلیپ رینگ و ریل قرار گرفته و عملیات انتقال جریان را انجام می دهد، در محصول در شاخه ذغال های مسی دایا صنعت قرار می گیرد.
کد کالا
1093
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
30*16*6
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال مسی با ضخامت 6، عرض 16 و ارتفاع 30 میلی متری توسط دایا صنعت و بر اساس سفارش یکی از مشتریان عزیزمان تهیه و تولید شده است، از یک سیم برای انتقال جریان در این محصول استفاده شده است که آلمانی بوده که در پایه ذغال قرار گرفته و توسط کابل شو به سیستم متصل می شود. این ذغال مسی 94% متال دارد و قابلیت انتقال آمپراژ بالا را داراست، از این محصول بر روی اسلیپ رینگ استفاده می شود.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading