slider
زغال مسی تک سیم ضخامت 8
ذغال مسی کم مس که درصدی 50 - 50 با گرافیت دارد توسط یکی از مشتریان عزیزمان سفارش داده شده شد، این محصول که ضخامت 8 میلی متری دارد در پایه ذغال قرار گرفته و عملیات انتقال جریان توسط سیم و کابل شو انجام می دهد، گفتنی است که مواد اولیه مورد استفاده در این محصول آلمانی بوده از روکش نسوز هم برای جلوگیری از صدمات ناشی از حرارت محیط به سیم استفاده شده است.
کد کالا
1094
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
40*30*8
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال مسی تک سیم تهیه شده از مواد اولیه آلمانی که در صد متال و گرافیت به صورت 50 - 50 بوده توسط دایا صنعت تولید شده است، دایا صنعت تولید کننده انواع ذغال های صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد، این محصول که ضخامت 8 میلی متری و عرض 30 ه ارتفاع 40 می باشد. از یک سیم برای انتقال جریان به سیستم استفاده شده است که توسط روکش نسوز برای جلوگیری از اکسید شدن سیم هم توسط گروه صنعتی دایا در نظر گرفته شده است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading