slider
bullet محصولات bullet جاذغالی bullet جاذغالی خشابی bullet جاذغالی موتور ژنراتور چینی (RTR 810)
جاذغالی موتور ژنراتور چینی (RTR 810)
جاذغالی موتور ژنراتور چینی یکی از پرمصرف ترین محصول ها در حوزه جاذغالی ها با توجه به وجود ژنراتور های چینی در ایران می باشد،این محصول به همراه یک فنر برای فشار بر روی ذغال می باشد، این مدل جاذغالی باید بر روی پایه های باکالیت پیچ شده و به ژنراتور متصل می شود، زغال مورد استفاده بر روی این جاذغالی از دیگر محصولات دایا ذغال نیز می باشد که در گروه ذغال های الکتریکی و تحت عنوان ذغال ژنراتور چینی توسط ذغال دایا عرضه می گردد.
کد کالا
3001
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
10*8
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

جاذغالی موتور ژنراتور های چینی به همراه یک فنر ملخی برای فشار بر روی ذغال طراحی و ساخته شده است، این محصول فابریک بوده و یکی از پر کاربرد ترین جاذغالی ها در ژنراتور های چینی می باشد که توسط ذغال دایا عرضه می شود، ذغال مورد استفاده بر روی این محصول هم با درصد متال کم و فابریک هست که تحت عنوان ذغال ژنراتورچینی در سبد دیگر محصولات دایا ذغال عرضه می گردد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading