slider
ز غال تک سیم روکش دار
ذغال گرافیتی تک سیم با روکش نسوز جهت استفاده در لیفتراک تهیه و تولید شده است، این محصول که بر اساس نمونه فابریک و از متریال اروپای ساخته شده است، در این محصول از سیم بافته با سطح مقطع 2 میلی متر استفاده شده است، در این مدل ذغال گرافیتی از کابل شو 5 برای اتصال به دستگاه استفاده شده است.
کد کالا
1633
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
20*22*7
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ز غال گرافیتی تک سیم به همراه روکش نسوز تهیه و تولید شده از مواد اولیه اروپایی توسط گروه صنعتی دایا می باشد، این محصول که برای استفاده در لیفتراک و بر اساس نمونه فابریک ساخته شده است به طول 20 میلی متر می باشد، سر سیم یا کابل شو مورد استفاده در این محصول پیخ خور 6 میلی متر می باشد و از جنس مس تهیه شده برای انتقال بهتر جریان و عدم تولید گرما.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading