slider
انتقال دهنده جریان گرافیت روی رینگ
انتقال دهنده جریان در رینگ و یا کموتاتو نام دیگر ذغال های صنعتی است، این ذغال صنعتی که از 85% مس در تولید آن استفاده شده است برای انتقال جریان بالا در فضای کم می باشد، از یک سیم برای انتقال انرژی از فضای بیرونی به ذغال و سپس به رینگ یا کموتاتور با سطح مقطع بالا استفاده شده است، روکش نسوز برای جلوگیری از صدمات ناشی از گرمای محیط و سیستم تعبیه شده است.
کد کالا
1107
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
35*20*10
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

انتقال دهنده جریان بر روی رینگ یا همان ذغال مسی پر مس که از ترکیب 85%مس به همراه گرافیت و عناصر دیگر تولید شده است بر روی اسلیپ رینگ قرار می گیرد و عملیات انتقال انرژی و یا جریان را از خود خواهد داشت، با توجه به ابعاد این محصول و سطح مقطع ذغال پر مس این محصول می تواند 32 آمپرا را از خود عبور دهد، از 4 و یا 8 عدد از این ذغال به عنوان ست یا دست بر روی هر کموتاتور استفاده می شود.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading