slider
دو رینگی ذغالی اسلیپ رینگ
دو رینگی ذغالی یا همان اسلیپ رینگ محصول تولیدی دایا صنعت می باشد که برای انتقال سیگنال یا جریان می تواند مورد استفاده قرار بگیرید، این محصول که شافت 25 و قطر بیرونی 50 میلی متری دارد از هر لاین یا خط خود می تواند حداکثر 25 آمپر را عبور دهد، البته این میزان عبور جریان منوط به استفاده از پایه ذغال و ذغال صنعتی مناسب می باشد، کارشناسان ما در دایا صنعت می توانند به شما کمک کنند که بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت برای استفاده خود انتخاب کنید.
کد کالا
4007
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q60 * SH25 * H40 * Z10 * M5
واحد اندازه
میلی متر

                     مطالب مرتبط

جا ذغالی انبری           ذغال صنعتی دایا

  • مشخصات فنی
  • فایل

دو رینگی ذغالی یا همان اسلیپ رینگ که شفت 25 و قطر بیرونی 50 میلی متری دارد برای انتقال جریان تک فاز و یک نول یا دو فاز و یا حتی برای عبور و انتقال سیگنال می تواند مورد استفاده قرار بگیرید، این محصول که تولید دایا صنعت می باشد ضخامت رینگ 10 میلی متری دارد که می توان از جاذغالی های انبری مختلف که ضخامت ذغال آن ها هشت میلی متر یا کمتر باشد استفاده نمود، حد اکثر آمپر عبوری در این نوع محصول با توجه به انتخاب پایه ذغال 25 از هر لاین یا رینگ می باشد. البته در انتقال این جریان نوع ذغال مورد استفاده یا آلیاژ مورد استفاده شده بسیار مهم است که کارشناسان دایا صنعت می توانند در این امر به خصوص شمارا یاری و راهنمایی نمایند.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading