slider
رینگ ژنراتور چینی
رینگ ژنراتور چینی محصول فابریک برای استفاده بر روی ژنراتور های کشور چین می باشد، این محصول که شافت 66 و قطر خارجی 130 میلی متری دارد از دو لاین مجزا برای انتقال جریان استفاده می کند، هر کدام از این لاین ها می تواند تقریبا 35 آمپر را از خود عبور دهد که الته منوط به استفاده شما از پایه ذغال و ذغال صنعتی مناسب می باشد، ذغال صنعتی دایا با هره مندی از تجربه دیرینه و گروه کارشناسان مجرب می تواند مشاور و راهنمای مناسبی برای شما در امر باشد.
کد کالا
4021
قیمت
تماس گیرید
اندازه
Q130 * SH66 * H54 * Z10
واحد اندازه
میلی متر

                     مطالب مرتبط

جا ذغالی انبری           ذغال صنعتی دایا

  • مشخصات فنی
  • فایل

رینگ چینی که برای استفاده بر روی ژنراتور های چینی تولید شده است محصول فابریک و ساخت کشور چین می باشد، این محصول که دو لاین مجزا دارد برای انتقال جریان به ژنراتور و شروع حرکت دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، هولدر و ذغال مورد استفده بر روی آن هم می تواند فابریک باشد و یا اگر می خواهید از متریال بهتر استفاده نمایید از صفحه جاذغالی های انبری و ذغال های صنعتی دایا هم می توانید بهره مند شوید، البته با تماس هم می توانید ارتباط با مشاوران ما را برقرار کرده و راهنمایی بیشتر در خصوص میزان آمپر و جریان عبوری را به صورت حد اکثری در اختیار داشته باشید. گروه صنعتی دایا منبع و مرجع اصلی شما در این راه می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading