slider
کلکتور شافت بیست و پنج
کلکتور شافت 25 که برای انتقال جریان و یا سیگنال از حالت ایستا به حالت چرخان مورد استفاده قرار می گیرد، این کلکتور که شافت 25 و قطر خارجی 60 دارد یکی از محصولات پر مضرف در بازار ایران به شمار می رود، ضخامت هر رینگ این محصول ده میلی متر می باشد که حداکثر می تواند ازه 25 تا 30 آمپری را با توجه به نوع ذغال و پایه ذغال از خود عبور دهد، البته از این محصول نیز می توان برای انتقال سیگنال و دیتا هم استفاده نمود. دایا صنعت تولید کننده رینگ های و کلکتور ها در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.
کد کالا
4024
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q60 * SH25 * H70 * Z10 * M5
واحد اندازه
میلی متر

                     مطالب مرتبط

جا ذغالی انبری           ذغال صنعتی دایا

  • مشخصات فنی
  • فایل

کلکتور شافت 25 که قطر خارجی آن نیز 60 میلی متر می اشد یکی از محصولات پر مصرف دایا صنعت می باشد که در انواع دستگاه های صنعتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، این محصول که از چهار لاین مجزا هره می برد بیشتر برای استفاده سه فاز و یک نول یا انتقال سیگنال و غیره می باشد، هر کدام از این لاین ها به تنهایی می تواند حداقل 7 و حداکثر 25 آمپر را از خود عبور دهد و در این بازه نیز می توان از آن استفاده نمود که این بهره برداری منوط به استفاده از ذغال صنعتی مناسب و پایه ذغال یا هولدر براش مناسبی می باشد، جا ذغالی های انبری دایا و ذغال صنعتی دایا از متریال درجه یک تهیه می شوند تا بتوانند بالاترین کارایی و بهره وری را داشته باشد، در صورت هرگونه سوال و یا مشاوره بهتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading