slider
bullet محصولات bullet جاذغالی bullet جاذغالی انبری bullet جاذغالی انبری DA 168 SK 43-13
جاذغالی انبری DA 168 SK 43-13
این جاذغالی دارای دو بازوی متحرک است که ذغال ها هم در این محصول با توجه به طراحی آن با پیچ جداگانه به جاذغالی متصل خواهند شد، برای از بین بردن خطرات ناشی از لرزش اسلیپ رینگ که منجر به فاصله بین ذغال و سطح اسلیپ رینگ خواهد شد طراحی شده است، جنس جاذغالی از شمش برنج بوده که برای آمپر دهی بهتر و افزایش کارایی محصول می باشد، ذغال مورد استفاده بر روی این محصول می تواند گرافیتی و یا مسی باشد.
کد کالا
3202
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
16*8
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

جاذغالی انبری DA 168 SK 43-13 دوبازو به طول 43mm دارد و شفت (میله عایق نسوز) قطر 13mm بر روی آن سوار خواهد شد، این جاذغالی از جنس برنج می باشد که آمپر و جریان را راحتر تر عبور دهد، ذغال مورد استفاده در این محصول می بایست متال گرافیت یا کربن گرافیت که بسته به آمپراژ عبوری از آن می توان از آلیاژ مختلف استفاده نمود، سایز مورد استفاده بر روی این جاذغالی 8*16*25 می باشد.

ذغال مورد استفاده در این مدل محصول دو جای پیچ در پیشانی دارد برای متصل شدن به جاذغالی و قابلیت چرخش برای از بین بردن جرقه و لرزش ناشی از تحرکات اسلیپ رینگ تعبیه شده است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading