slider
دو لاینه پیچ اتصال دار رینگ
کلکتور دو لاین یا دو ریلی برای انتقال جریان دو فاز یا تک فاز به همراه نول طراحی و تولید شده است، در این سیستم که به همراه جاذغالی و ذغال ساختار یک پک کامل را دارد می تواند 35 آمپر را از خود عبور دهد (در حالت استاندارد)، این سیستم با توجه به قسمت پایینی رینگ و فضایی که در آن تعبیه شده به شفت دستگاه متصل شده و کامل محکم خواهد شد البته این در فضاهایی که شفت فضای کافی و مناسب دارد کاربردی است. اسلیپ رینگ های دایا برگرفته شده از متریال درجه و با کیفیت می باشد و قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی را دارد چه بسا به گفته مشتریان عزیزمان از نمونه های فابریک هم بهتر است.
کد کالا
4043
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q110 * SH50 * Z10 * M6 * H45
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

کلکتور یا رینگ دوکاناله برای انتقال جریان تک فاز و یک نوا یا دو فاز از حالت ثابت و مستقیم به حالت دوار و روتیشن می باشد که توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، شافت مورد استفاده بر روی این محصول با درخواست مشتری عزیزمان به صورت فلزی در نظر گرفته شده است البته می توان از شفت فیبری هم در این مدل استفاده نمود، اتصال از کلکتور از طریق پیچ های فوقانی محصول می باشد که توسط کابل شو بین مهره قرار گرفته و عملیات انتقال را انجام می دهند. در قسمت تختانی نیز فضایی تعبیه شده است که شما می توانید با اتصال پیچ آلن کلکتور را به شفت دستگاه محکم کرده و از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading