slider
اسلیپ رینگ 50 آمپری سه ریل
اسلیپ رینگ 50 آمپری سه لاین برای انتقال جریان سه فاز به الکتروموتور توسط گروه صنعتی دایا طراحی و تولید شده است، با توجه به میزان جریان عبوری و تعداد چرخش دستگاه در دقیقه گروه صنعتی دایا نمونه فابریک را کوچک تر کرده و یک نمونه با کیفیت و قیمتی مناسب ارائه نموده است، دایا صنعت تولید کننده انواع و اقسام قطعات در حوزه کربن و قطعات وابسطه در این حوزه می باشد.
کد کالا
4049
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q200 * SH103 * Z25 * M10 * H108
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

اسلیپ رینگ 50 آمپری که از هر لان آن انتقال این جریان میسر باشد به درخواست مشتری عزیزمان طراحی و تولید شده است، این محصول که قادر به انتقال جریان 150 آمپری (از هر لاین) می باشد برای انتقال جریان بر روی الکترو موتور صنعتی ساخته شده است، در قسمت تختانی این محصول فضایی برای اتصال پیچ آلن از رینگ به شفت دستگاه تعبیه شده است تا بتوان در صورت بروز مشکل از حوادث جبران ناپذیر جلوگیری کنیم. پایه ذغال مورد استفاده بر روی این محصول جا ذغالی DA 4020 DD 158-25 می باشد که از صفحه جا ذغالی های انبری می توانید به آن دسترسی داشته باشید، ز غال مورد استفاده هم به ابعاد 20*40 مسی با درصد مس 73 می باشد که در صورت بروز مشکل و عبور جریان بالاتر نسبت به جریان درخواستی ز غال تواند پاسخگو باشد، داغ نکند و صدمه به دیگر اجزا الکترو موتور وارد نشود.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading