slider
رینگ الکتروموتور 4 کاناله
اسلیپ رینگ 4 کاناله که برای انتقال جریان سه فاز و یک نول طراحی و تولید شده است بر روی الکتروموتور قرار گرفته و عملیات انتقال جریان را از حالت ثابت به حالت چرخان و دوار پیاده سازی می کند، این محصول که در کنار آن از پایه ذغال های انبری به همراه ذغال های صنعتی دایا از آلیاژ مس و کربن به همراه میل عایق فیبری نسوز برای اتصال پایه ها به رینگ استفاده می شود می تواند 150 آمپر را از خود عبور داده، گروه صنعتی دایا طراح و تولید کننده انواع کلکتور و اسلیپ رینگ ها در توان ها، ابعاد، مدل ها و اشکال متفاوت می باشد.
کد کالا
4053
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q120 * SH65 * Z13* M6 * H90
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

 رینگ یا کلکتور الکتروموتور چهار کاناله برای انتقال سه فاز و نول توسط دایا صنعت طراحی و تولید شده است، این محصول که می تواند حداکثر از خود 55 آمپر را عبور دهد بدون اینکه به سیستم آسیبی وارد شود، جنس ریل ها از فسفر برنز گرفته شده که با توجه به آلیاژ این محصول از عبور جریان بدون مقاومت و خورندگی کم نام برد، اسلیپ رینگ دایا برای عایق ها از فیبر استفاده نموده تا در مقابل حرارت و خورندگی مقاوم باشد. دایا صنعت تولید کننده انواع رینگ و کلکتور، پایه ذغال، ذغال صنعتی و اقلام وابسطه می باشد که می تواند بر اساس نیاز شما و اطلاعات محیط دستگاه بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت پیشنهاد نماید.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading