slider
رینگ ژنراتور 4 کاناله قطر نود
اسلیپ رینگ قطر 90 برای انتقال جریان سه فاز توسط دایا صنعت ساخته شده است، این محصول که بوش داخلی آن از جنس آلیاژ فلز می باشد در برابر حرارت و دما بسیار مقاوم است و جنس خارجی آن نیز توسط دایا صنعت آلیاژ شده که ضد سایش و با عمری طولانی می باشد، بر روی این قطعه پایه ذغال های انبری دایا و ذغال های صنعتی دایا قرار می گیرد که در کنار هم می توانند میزان جریان و آمپراژ مختلفی رو عبور دهند، دایا صنعت با توجه به تولید بومی تمامی قطعات می تواند بهترین مشاوره در این حوزه را با توجه به کیفیت و قیمت به شما ارائه دهد.
کد کالا
4054
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q90 * SH40 * Z13 * M6 * H94
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

رینگ ژنراتور چهار لابن که برای انتقال سه فاز و نول طراحی شده است می تواند از هر لاین خود 60 آمپر را عبور دهد که این موضوع منوط به استفاده از پایه ذغال انبری دایا در سایز استاندارد و ذغال صنعتی دایا در آلیاژ مناسب است، کارشناسان ما در دایا صنعت با استفاده از تجربه دیرینه و علم به روز خود می توانند شما را در برطرف کردن نیاز خود و تهیه محصول با کیفیت و قیمتی مناسب راهنمایی نمایند. جنس ریل های این محصول فسفر برنز بوده و عایق مابین آن هم فیبر است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading