slider
ذغال فیبر و فنر سایز 45
ذغال یدکی مکانیکال سیل یکی از محصولات مصرفی این دسته از محصولات می باشد که در صورت سالم و قابل استفاده بودن نقاط دیگر مکانیکال سیل می توان آن را عوض نمود و دوباره از آن استفاده نمود، این ذغال از متریال درجه یک تهیه شده است قابلیت تحمل حرارت و نشت بندی در مدت زمان بالایی را دارد.
کد کالا
6504
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
Q58 * SH45 * H18.5
واحد اندازه
تماس بگیرید
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال فیبر و فنر یکی از یکی از قطعات مصرفی مکانیکال سیل ها است که در صورت سالم بودن و قابل مصرف بودن قطعات دیگر همانند استیل، سیلیکون، فنر و غیره می توان آن را تعویض نمود و دوباره از سیل بر روی پمپ و دستگاه استفاده کرد، این محصول که از متریال خارجی تهیه شده است برای نشت بندی بر روی سیلیکون قرار می گیرد و پس از ساییده شدن می تواند عملیات نشت بندی را انجام دهد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading