slider
سیل ذغالی سایز 40
استیل ذغال، مکانیکال سیل یا نشت بند ذغالی که به این محصول اتلاق می گردد و در اصطلاح عموم جامعه جا افتاده است، این محصول که بر اساس نمونه فابریک توسط دایا صنعت تولید شده است از ساییده شدن ذغال بر روی ذغال عملیات آب بندی را انجام می دهد، در این نوع محصول از ذغال فلز دار استفاده شده است که در دمای بالا و نشت بندی مواد اسیدی نیز بتواند دوام داشته باشد.
کد کالا
6505
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
40
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

استیل ذغال یا مکانیکال سیل ذغالی که برای نشت بندی پمپ توسط گروه صنعتی دایا بر اساس نمونه فابریک تهیه و تولید شده است، در این محصول آب بندی بر اساس ساییده شدن ذغال بر روی ذغال صورت می گیرد که می بایست کی از نقاط از ذغال فلز دار یا ه اصطلاح آنتیموان دار  استفاده نماید، متریال ذغال مورد استفاده در این محصول آلمانی بوده و قابلیت تحمل دمای بالا و نشت بندی مواد اسیدی را داراست.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading