slider
ذغال آب بند پمپ کارخانه چاپ
ذغال پمپ کارخانه چاپ که برای تعویض و تعمیر به دایا صنعت سپرده شده بود توسط مجموعه دایا تعمیر شد و ذغال آن تعویض گردید که از متریال المانی و فلز دار برای این پمپ مورد استفاده قرار گرفت. ذغال های فلز دار در خش نشت بندی نسبت به ذغال های صنعتی معمولی بسیار گران قیمت تر هستند ولی در دمای بسیار بالا و در مقابل مواد اسیدی بسیار مقاوم تر عمل می کنند و طول عمر بیشتری دارند.
کد کالا
6506
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
30
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال پمپ کارخانه چاپ که از متریال درجه یک آلمانی و هترین کیفیت برخوردار است توسط دایا صنعت تولید شده است، این محصول که از ذغال های فلز دار دایا صعنت است قابلیت آب بندی کردن در دمای بالا را داراست، ذغال ها فلز دار در بخش نشت نید از متریال خاصی تهیه می شوند که سیار گران قیمت در نسبت به ذغال های دیگر است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading