slider
استیل ذغال کامل سایز 25
استیل ذغال سایز 25 که بر اساس نمونه فابریک و سیل بروکمن آلمان توسط دایا صنعت ساخته شده است، در این محصول از مواد اولیه و متریال درجه یک استفاده شده است که می توان به آلیاژ ذغال که المانی است اشاره نمود، این محصول بر روی پمپ های مختلف قرار می گیرد و عملیات نشت بندی را انجام می دهد.
کد کالا
6508
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
25
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

استیل ذغال کامل سایز 25 که بر اساس نمونه فابریک و بروکمن پمپ دستگاه تهیه و تولید شده است، این محصول که از متریال درجه یک المانی در ساخت آن استفاده شده است در نشت بندی از تکنولوژی ساییده شدن ذغال بر روی سیلیکون بهره می برد، این محصول قابلیت تحمل حرارت تا 300 درجه را دارسات. این محصول برگرفته شده از چندین قطعه که به ترتیب می توان از ذغال، سیلیکون، فنر ، اورینگ ها و فلز نگهدارنده فنر نام برد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading