slider
استیل ذغال سایز 22
استیل ذغال سایز 22 که از دو قسمت ذغالی و سیلیکونی تولید شده است از ساییده شدن این دو قسمت بر روی یک دیگر عملیات آب بندی را انجام می دهد، این مکانیکال سیل بر اساس نمونه فابریک و بروکمن آلمانی ساخته شده، متریال مورد استفاده در این محصول درجه بوده و می توان آن را به راحتی جایگزین نمونه فابریک کرد.
کد کالا
6509
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
22
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

استیل ذغال سایز 22 بر اساس نمونه بروکمن ساخته شده است و در تهیه ان از متریال درجه یک استفاده شده است که می توان به راحتی آن را جایگزین نمونه آلمانی کرد، ذغال استفاده شده در این محصول آلمانی بوده و اورینگ ها و فنر از مواد درجه یک تهیه شده اند، این نشت بند که در یک طرف ذغال و در طرف دیگر سیلیکون دارد از ساییده شدن این دو طرف بر روی یکدیگر عملیات آب بندی را انجام می دهد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading