slider
زغال گرافیتی صنعتی نرم فابریک
زغال گرافیتی فابریک از آلیاژ نرم برای فضاهای خاص طراحی و تولید شده است، این محصول که توسط شرکت هلویگ آمریکا ساخته شده است در صنایع فولادی و نیروگاه های کشور می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، دایا صنعت تامین و تولید کننده انواع محصولات کربنی و قطعات وابسطه اصلی در ایران می باشد.
کد کالا
1641
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
25.2*38*65
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

زغال گرافیتی صنعتی نرم فابریک تولید شده از آلیاژ H702 شرکت هلویگ آمریکا برای کلکتور هایی که تیعه های آن ها به مشکل خورده و یا شرکت های تولید فولاد بسیار مناسب هست، این آلیاژ بسیار نرم است و برای موتور های آندر گراند و یا زمینی بسیار بزرگ با دور پایین می باشد، این محصول با توجه به اینکه رزین در حین تولید به آن اضافه شده است در فضاهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد، ذغال های دایا صنعت تهیه شده از مواد اولیه اصلی می باشد و درصورت درخواست مشتری از آلیاژ های مشابه استفاده می کند. دایا صنعت مرجع اصلی تامین و تولید انواع ذغال، پایه ذغال، اسلیپ رینگ و کالکتور در ایران می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading