slider
زغال برقی موتور جوش فابریک
زغال برقی موتور جوش ساخت کشور آمریکا و به صورت فابریک در فروشگاه دایا قابل ارائه می باشد، این محصول که به شکل ذوزنقه ای می باشد مشابه ذغال موتور جوش لینکلن است و برای موتور جوش های آمریکایی که در کشور عزیزمان هستند قابلیت استفاده را دارد. زغال صنعتی دایا برگرفته شده از متریال و آلیاژ های درجه یک در سطح دنیا می باشد که قابلیت ارائه بالاترین کیفیت را در سطح کشور داراست.
کد کالا
1642
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
13*44.2*58
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

زغال برقی موتور جوش که ساخته شرکت هلویگ آمریکا می باشد از یک سیم قلع اندود شده برای انتقال جریان استفاده می نماید، این محصول که به شکل ذوزنقه می باشد مشابه ذغال موتور جوش لینکلن است البته این سایز و این مدل محصول هم برای همین موتور جوش و از سری تولیدات خوده کشور آمریکا می باشد، زغال برقی موتور جوش از آلیاژ J5 که خشک و سخت به حساب می آید تولید شده است. زغال صنعتی دایا برگرفته از محصولات و متریال درحه یک در سطح جهان می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading