slider
زغال برقی نیروگاه آمریکایی
زغال برقی نیروگاهی ساخت کشور آمریکا و از آلیاژ H702 شرکت هلویگ می باشد، این محصول از دو سیم برای انتقال ولتاژ از پایه به زغال و از زغال به کالکتور استفاده می نماید، در فضای بالا و در واقع سر ذغال قسمتی رو مشاهده می فرمایید که برای منتقل کردن فشار فنر به ذغال می باشد و دلیل اصلی استفاده از این سیستم جلوگیری از صدمه آهن به گرافیت است. دایا صنعت مرجع، تامین کننده و تولید کننده انواع محصول فابریک و متریال درجه یک در ایران می باشد.
کد کالا
1643
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
19*32*64
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

زغال برقی نیروگاهی برگرفته شده از آلیاژ H702 هلویگ آمریکا که آلیاژی تقریبا نرم و به خصوصی دارد تولید شده است، این محصول که به صورت فابریک می باشد از دو سیم برای انتقال جریان استفاده می نماید، همانطور که در تصویر ملاحظه می فرمایید فضایی برای گرفتن فشار فنر و جلوگیری از صدمات ناشی از برخورد آهن به گرافیت نیز در نظر گرفته شده است، ذغال صنعتی دایا برگرفته شده از متریال و آلیاژ های استاندارد اروپا چه به صورت فابریک و چه به صورت ساخت گروه صنعتی دایا می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading