slider
ذغال برقی آمریکایی سخت
ذغال آمریکایی برقی برگرفته شده از متریال و آلیاژ جنسی خشک و سخت تهیه و تولید شده است که کار ساخت آن را شرکت هلویگ انجام داده است، این محصول که از دو سیم برای انتقال جریان و ولتاژ استفاده می کند و سیم ها با پرچ به ذغال متصل شده اند به این دلیل که این محصول بر روی دستگاه ها و ماشین آلات زمینی بزرگ قرار گرفته و با توجه لرزش دستگاه احتمال جدا شدن سیم ها وجود دارد. ذغال صنعتی دایا برگرفته شده از متریال و آلیاژ های درجه یک اروپایی و آمریکایی می باشد.
کد کالا
1644
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
13*38*70
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال برقی آمریکایی تولید شرکت هلویگ می باشد که از متریال خشک و سخت تهیه و تولید شده است، این محصول که بر روی کالکتور قرار گرفته و برای انتقال ولتاژ است می تواند 9 آمپر را از خود عبور دهد، در بالای ذغال فضایی برای قرار گرفتن فنر بر روی محصول تعبیه شده است که از صدمات ناشی از برخورد استیل بر روی ذغال هم جلوگیری کند، با توجه که این مصحول بر روی ماشین آلات آندر گراند استفاده می شود و وجود لرزش بر روی این دستگاه ها سیم ها به ذغال پرچ شده اند که سیم ها از آن ها جدا نشوند. ذغال دایا صنعت برگرفته شده از متریال و مواد اولیه با کیفیت و شناسنامه دار اروپایی و امریکایی می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading