slider
فروش زغال صنعتی نرم F6
فروش قطعات کربنی و ذغال های صنعتی فابریک توسط دایا صنعت یکی از شاخه های فعالیت این مجموعه می باشد، این محصول که از جنس نرمی تهیه و تولید شده است برای فضاهای خاص و بر روی کالکتور کار می کند، این محصول به گونه ای طراحی شده است که سیستم در حال فعالیت و روی کار ذغال رو عوض می کنند. دایا صنعت مرجع اصلی تامین، تولید و مشاوره قطعات کربنی در ایران می باشد.
کد کالا
1646
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
19*31.7*70
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

فروش زغال صنعتی آلیاژ نرم برای دستگاه های زمینی و کلکتور های حساس، این محصول که توسط شرکت هلویگ آمریکا ساخته شده است از دو سیم برای انتقال حریان استفاده می کند که این سیم ها قلع اندود شده اند برای انتقال بهتر جریان، در بالای این محصول فضایی برای منتقل شدن فشار فنر به ذغال و اتصال آن به صورت کامل به کلکتور تا از صدمات ناشی از جرقه و انتقال کم حریان جلوگیری کند. گروه صنعتی دایا مرجع و تامین کننده محصولالت فابریک در ایران و تولید کننده قطعات کربنی با آلیاژ و متریال درجه یک آلمانی در ایران می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading