slider
فروش ذغال گرافیتی فابریک E41
فروش ذغال گرافیتی فابریک صاخت کشور آمریکا و شرکت هلویگ یکی از تخصص های دایا صنعت می باشد، این محصول که کد آن E41 می باشد از متریال خشک و سختی ساخته شده است تا بر روی کلکتور قرار گرفته و عملیات انتقال جریان را انجام دهد. از این محصول هم می توان بر روی لیفتراک های انگلیسی نیز استفاده نمود. دایا صنعت مرجع و تامین کننده قطعات کربنی و تولید کننده این محصولات از متریال درجه یک دنیا می باشد.
کد کالا
1648
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
6.3*25.2*38
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

فروش ذغال گرافیتی فابریک یکی از فعالیت های دایا صنعت می باشد، این محصول که یک سیم در بالای خود دارد برای انتقال 12 آمپر می تواند مناسب باشد، این مصحول که ساخت شرکت هلویگ آمریکا می باشد متریال خشک و سختی دارد که بر روی کالکتور قرار گرفته و عملیات انتقال جریان را انجام می دهد، از این محصول می توان بر روی لیفتراک های انگلیسی نیز استفاده نمود. دایا صنعت مرجع اصلی و تخصصی قطعات کربنی و تولید کننده این محصولات با استفاده از متریال درجه یک و مرغوب دنیا در ایران می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading