slider
زغال استارت لیفتراک غربی
زغال استارت لیفتراک غربی با توجه به ابعاد اینچی آن در لیفتراک های انگلیسی و یا تراکتور های انگلیسی کاربرد دارد، این محصول که ساخت و تولید آن در آمریکا و توسط شرکت هلویگ انجام شده است، دایا ذغال مرجع اصلی تامین و تولید قطعات کربنی از بهترین و درجه یک ترین متریال ساخته شده در جهان.
کد کالا
1649
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
7.5*22*22
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

زغال استارت لیفتراک های برقی ساخته شده توسط شرکت هلویگ آمریکا از متریال درجه یک می باشد، این محصول که از یک سیم و کابل شو پیچ خور 6 برخوردار است به سیستم متصل شده و جریان را از خارج گرفته و به کالکتور منتقل می کند، این محصول فضایی برای انتقال فشار فنر در خود دارد که از صدمات ناشی از برخورد و اصطکاک گرافیت و آهن بر روی همدیگر کم می کند.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading