slider
زغال دینام لیفتراک هیوندای
زغال دینام لیفتراک هیوندای از مواد اولیه آلمانی تهیه شده است که از دو سیم برای انتقال جریان و روکش برای جلوگیری از اکسید شدن سیم ها نیز استفاده شده است، این محصول که هر 4 عدد آن یک ست می باشد می تواند به تنهایی 16 آمپر را از خود عبور دهد که 4 عدد آن توانی برابر با 64 آمپر است که در لحظه استارت و فشار کاملا می تواند مقاوم باشد و آسیبی نبیند. دایا صنعت مرجع و تولید کننده قطعات کربنی با دانش روز و متریال درجه یک در ایران می باشد.
کد کالا
1659
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
10*20*20
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال دینام لیفتراک هیوندای برگرفته شده از متریال درجه یک آلمانی، دو سیم برای انتقال جریان و روکش نسوز برای جلوگیری از صدمه گرما به سیم ها و اکسید های آن ها استفاده شده است، کابل شو متصل شده به این محصول قطر 6 دارد و از جنس مس می باشد که در انتقال جریان برق فوق العاده تاثیر گذار است، ذغال دایا برگرفته شده از متریال روز دنیا و بالاترین تکنولوژی در ایران می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading