slider
کربن براش گرافیتی صابونی
کربن براش گرافیتی یا ذغال صنعتی گرافیتی تهیه شده از مواد اولیه اروپایی که به صورت نرم و چگالی پایین می باشد، این محصول که در سیستم های آندر گراند و زمینی مورد استفاده قرار می گیرد قابلیت انتقال 64 آمپر را نیز داراست، این محصول کمترین صدمه را به کلکتور زده. دایا ذغال تامین و تولید کننده انواع کربن براش در ابعاد و متریال های مختلف در ایران می باشد.
کد کالا
1667
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
25*32*60
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

کربن براش گرافیتی صابونی برای قرار گرفتن بر روی کلکتور در سیستم های فولادی و نیروگاه ها می تواند مناسب باشد، با توجه به تهیه مواد اولیه خاص آن و روش تهیه خاص آن این ذغال به سیستم کمترین آسیب را می زند و می تواند بالاترین کارایی را داشته باشد البته گفتنی است این محصول باید در جای خود مورد استفاده قرار بگیرد، در این ذغال از دو سیم برای انتقال جریان و کابل شو قطر 8 که قلع اندود نیز شده است اسفاده شده، این محصول می تواند در شرایط ایده آل 64 آمپر را از خود عبور دهد. دایا ذغال تامین و تولید کننده قطعات کربنی از متریال درجه یک اروپایی در ایران می باشد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading