slider
bullet محصولات bullet جاذغالی bullet جاذغالی خشابی bullet جاذغالی ژنراتور چینی دوقولو 2.5KW - 5KW
جاذغالی ژنراتور چینی دوقولو 2.5KW - 5KW
جاذغالی ژنراتور چینی که قابل استفاده در ژنراتورهای2.5KW و 5KW هست که این جاذغالی به همراه ذغال بوده و فابریک است. تفاوت بین این دو محصول به غیر از نوع جنس در ذغال بلکه در اجزا تشکیل دهنده خوده جازغالی نیز دیده می شود. البته می توان از جاذغالی ژنراتور 2.5KW به جای ژنراتور 5KW هم استفاده نمود ولی طول عمر و فشار متحمل شده توسط زغال و جازغالی بسیار کمتر خواهد شد.
کد کالا
3301 -3302
قیمت
تماس بگیرید
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

این محصول برای یک سری از موتور ژنراتور های چینی مورد استفاده قرار می گیرد که به دو نوع زیر تقسیم می شود:

1: جازغالی به همراه زغال ، مخصوص موتور ژنراتور 2.5KW

2: جازغالی به همراه زغال ، مخصوص موترو ژنراتور 5KW

فرق اصلی بین این دو محصول آلیاژ و ضخامت پایه نگهدارنده آن است ، نوع آلیاژی که در ذغال این محصول به کار رفته است نسبت به ولتاژ و جریان برقی عبوری تعیین گردیده است.

*** می توان از نمونه 2.5KW به جای 5KW هم استفاده نمود ولی باتوجه به مواردی که گفته شد ، در فشار بالا باعث شکسته شدن و از بین رفتن محصول خواهد شد.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading