slider
ذغال نقره گرافیت
ذغال نقره مورد استفاده در دستگاه سی تی اسکن با توجه به عبور سیگنال و حساسیت امواج های ارسالی قرار می گیرد، می توان از آلیاژ های دیگری هم استفاده نمود ولی با توجه به عدم نویز پذیری نقره در فضاهای حساس مانند دستگاه سی تی اسکن که بسیار حساس است از ذغال نقره استفاده می شود، از محصول در شاخه ذغال های الکتریکی دایا صنعت قرار دارد.
کد کالا
1951
قیمت
تماس بگیرید
اندازه
20*4*3
واحد اندازه
میلی متر
  • مشخصات فنی
  • فایل

ذغال نقره گرافیت از مواد اولیه آلمانی تهیه شده است، این محصول که برای انتقال سیگنال با توجه به عدم ایجاد و انتقال نویز مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول توسط گروه صنعتی دایا طراحی و تولید شده است و بر روی دستگاه سی تی اسکن نصب شده و در محث انتقال سیگنال های دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به مهم بودن سیگنال های انتقالی و تاثیر آن بر جان مردم باید از ذغال با آلیاژ نقره استفاده نمود.

warning فایلی موجود نیست.

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading