slider
جاذغالی

جاذغالی

جاذغالی ( Holder Brush ) وظیفه برقراری تماس مداوم بین ذغال های صنعتی (Carbon Brushes) با اسلیپ رینگ (Sliprings) و کموتاتور (کلکتور) را بر عهده دارند و به عنوان نگهدارنده ذغال های صنعتی ( جا ذغالی صنعتی ) در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند.
دایا صنعت با تجربه بالا و دانش روز تولید کننده انواع جا ذغالی ها در سایز ها و اشکال مختلف می باشد، کارکرد جا زغالی ها که به آن ها پایه ذغال نیز گفته می شود بدین صورت است: جا زغالی با کمک فنر فشار مداومی را به ذغال گرافیتی یا زغال مسی وارد کرده و زغال را به کلکتور، اسلیپ رینگ و یا رینگ های خطی می چسباند، این عمل باعث انتقال بدون قطعی، جرقه و کم کردن فشار از روی ماشین آلات صنعتی می شود، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در پایه زغال ها بسیار اهمیت دارد زیرا از آب شدن، آمپر کشیدن، تولید گرما و موارد مهم دیگر جلوگیری کند. یکی دیگر از موارد مهم در جا زغالی ها فنر آن ها می باشد، در صورتی که فشار فنر زیاد باشد ذغال به قدری به نقطه مقابل فشار می آورد که باعث آسیب و حتی گیر کردن کموتاتور و اسلیپ رینگ می شود، در موارد ذغال شکسته و باعث خراب شدن کلکتور شده و هزینه های بالایی را در برجا گذاشته است، در صورتی که فشار فنر کم باشد زغال کاملاً با کلکتور تماس ندارد که باعث به وجود آمدن جرقه، آمپر کشیدن دستگاه و آسیب هایی از این قبیل خواهد. در دایا صنعت ما به تمام موارد بالا دقت می کنیم و تلاشمان بر این اساس است که بهترین و بالاترین کیفیت را در هر زمینه ای ارائه دهیم.
 

قیمت و خرید جاذغالی 

ذغال های صنعتی یک جزء حیاتی در موتورهای الکتریکی، ژنراتورها و سایر ماشین آلات دوار هستند. آنها جریان الکتریکی را بین سیم های ثابت (استاتور) و قطعات متحرک (روتور) هدایت می کنند. ذغال های صنعتی از یک بلوک کربن، معمولاً گرافیت، تشکیل شده است که در یک محفظه یا نگهدارنده ( جاذغالی ) نگه داشته می شود. خود نگهدارنده برای پشتیبانی از ذغال و اطمینان از تماس الکتریکی مناسب و در عین حال امکان سایش و تعویض طراحی شده است. نگهدارنده باید از ماده ای ساخته شده باشد که بتواند تنش های مکانیکی و دماهایی را که در حین کار با آن مواجه می شوند مقاومت کند. مواد متداول مورد استفاده برای نگهدارنده ها عبارتند از برنج، مس یا سایر آلیاژهای رسانا. انتخاب جا ذغالی بسته به کاربرد خاص، شرایط عملیاتی و نیازهای ماشین آلات مربوطه، می تواند متفاوت باشد. آنها برای عملکرد و طول عمر موتورهای الکتریکی و تجهیزات مشابه ضروری هستند. تمامی مواردی که گفته شد باعث تفاوت قیمت در محصول مورد نظر می شود . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نوع محصول مورد نیاز خود با کارشناسان ما در گروه صنعتی دایا تماس بگیرید .
 
 
جاذغالی یا هولدر براش یا جاروبک مدل شمعی برای ذغال های گرد مورد استفاده قرار می ...
(4 کالا)

گروه صنعتی دایا

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجربه صرفا یک تولید کننده نیست ، بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی، جاذغالی، اسلیپ رینگ، مکانیکال سیل و ... می باشد را آسوده خاطر تهیه کنید.
عضویت در خبرنامه

آدرس : تهران ، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به روی موزه پست ، پاساژ خیام ، طبقه دوم ، پلاک 39

تلفن :   66724997   و  66725077  - 021 

        

 

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading