slider
جاذغالی

جاذغالی ها (Holdeer Brushes) وظیفه برقراری تماس مداوم بین برس های کربنی (Carbon Brushes) با اسلیپ رینگ (Sliprings) و کموتاتور (کلکتور) را بر عهده دارند و به عنوان نگهدارنده برس های کربنی (ذغال های صنعتی) در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند.

دایا صنعت با تجربه بالا و دانش روز تولید کننده انواع جا زغالی ها در سایز ها و اشکال مختلف می باشد، کارکرد جا زغالی ها که به آن ها پایه ذغال نیز گفته می شود بدین صورت است: جا زغالی با کمک فنر فشار مداومی را به ذغال گرافیتی یا زغال مسی وارد کرده و زغال را به کلکتور، اسلیپ رینگ و یا رینگ های خطی می چسباند، این عمل باعث انتقال بدون قطعی، جرقه و کم کردن فشار از روی ماشین آلات صنعتی می شود، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در پایه زغال ها بسیار اهمیت دارد زیرا از آب شدن، آمپر کشیدن، تولید گرما و موارد مهم دیگر جلوگیری کند. یکی دیگر از موارد مهم در جا زغالی ها فنر آن ها می باشد، در صورتی که فشار فنر زیاد باشد ذغال به قدری به نقطه مقابل فشار می آورد که باعث آسیب و حتی گیر کردن کموتاتور و اسلیپ رینگ می شود، در موارد ذغال شکسته و باعث خراب شدن کلکتور شده و هزینه های بالایی را در برجا گذاشته است، در صورتی که فشار فنر کم باشد زغال کاملاً با کلکتور تماس ندارد که باعث به وجود آمدن جرقه، آمپر کشیدن دستگاه و آسیب هایی از این قبیل خواهد. در دایا صنعت ما به تمام موارد بالا دقت می کنیم و تلاشمان بر این اساس است که بهترین و بالاترین کیفیت را در هر زمینه ای ارائه دهیم.

جاذغالی یا هولدر براش یا جاروبک مدل شمعی برای ذغال های گرد مورد استفاده قرار می ...
(4 کالا)

اکنون گروه صنعتی دایا با بیش از نیم قرن تجریه صرفا یک تولید کننده نیست بلکه برای بهینه سازی ماشین آلات صنعتی بنگاه های اقتصادی کوچک و برزگ ، خود را ملزم به استفاده از متریال درجه یک بین المللی می داند. شما عزیزان می توانید با مشاوره نیروهای جوان و متخصص گروه صنعتی دایا سفارشات خود را که اعم از انواع ذغال های صنعتی ، جاذغالی ، اسلیپ رینگ ، مکانیکال سیل و .... را آسوده خاطر تهیه نمایید.

عضویت در خبرنامه

آدرس: تهران، ابتدای خیابان امام خمینی، رو به رو موزه پست، پاساژ خیام طبقه دوم پلاک 39 

 66724997 - 66725077 - 021

© تمامی حقوق برای گروه صنعتی دایا محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
LStuffLoading